×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Top10

List Grid

Set Descending Direction

12 Item(s)

 • AVA / LIGNE ROSET

  €3,960.00
  Pikendatav söögilaud, mille kokkuvolditav pikendusplaat lisab pikkust 87 cm. Pikendusplaat on ilma laia ääreta. 50 x 10 mm terasprofiilist painutatud neljast sektsioonist koosnev tsentraalne jalg jaguneb nagu ülemine lauaplaat kaheks üksteisest eemale liikuvaks osaks. Pikendusplaadid on lauaplaadiga sama viimistlusega – läikvalge, satiinvalge, savitooni, suitsutatud tamme või pähklispoon. Saadaval ka valge või antratsiit keraamilisest kivist lauaplaat. Ümmargune laud mahutab kuni 6, pikendusega laud 8-10 inimest.

 • CALIN / LIGNE ROSET

  €2,490.00
  Calin is like a giant pillow: soft, yet structured to support correctly for years to come, with a loose cover which may be removed for dry cleaning. Cover ARTI. 55% cotton, 45% linen.

 • CLAM / LIGNE ROSET

  €6,400.00
  SOFA Clam is comfort a bed-settee and island of relaxation for reading or resting. All in Alcantara fabric Curry A116.

 • LITHO / LIGNE ROSET

  €2,100.00
  Desk in natural oak/moutarde lacquer

 • LUMEO / LIGNE ROSET

  €5,400.00
  Riidekappide kollektsioon, mis koosneb erinevaid laiusi võimaldavatest moodulitest. Uksed on kaetud ruudukujuliste paneelid mida eraldavad anodeeritud alumiiniumist iluribad. Mooduli laius on 54 cm, topeltmoodulil 112 cm. Seinast seinani lahenduse korral saab kasutada ustega sarnaseid täitepaneele.

 • MULTY / LIGNE ROSET

  Special Price €1,960.00

  Regular Price: €2,800.00

  Paari kerge liigutusega võimaldab Multy saavutada kaks erinevat asendit istumiseks ja lisaks toimida ka täisväärtusliku voodina. Tugeva metallraami ja vastupidava vahtpolsterdusega on Multy mitmekesisus eriti sobilik väiksete eluruumide jaoks. Kangas Pause3 by Kvadrat (100%COTTON). 30 % OFF.

 • PLOUM / LIGNE ROSET

  Special Price €4,160.00

  Regular Price: €5,200.00

  Ploum on uue mugavusetaloni otsingute küps vili. Kombineerides spetsiaalseid kangaid ja külluslikult dimensioneeritud ruumilist mahtu tagavad Ploum diivanid enneolematu mugavuse. Asümeetriline konstruktsioon, kus parempoolne seljatugi on pisut kõrgem ja istmeosa natuke sügavam võimaldab sujuvalt muudetavat isteasendit ja igaks tegevuseks sobiva positsiooni valimist. Suur diivan mahutab kuni 4 inimest ja kergelt koonduvad küljed julgustavad üksteisele lähemale istuma. Sõltumata eelistatud asendist on Ploum tõeline suhtluspesa. Medium high back settee in Arte Cactus fabric (10% POLYESTER 81% WOOL 9% NYLON)

 • SAPARELLA / LIGNE ROSET

  €3,800.00
  Settee SAPARELLA wih footstool for a living room, for terrace or for a garden. Fabric - Kvadrat, Steelcut Trio 3 (SupplierCol our Code - 526, Fraise).

 • TANIS / LIGNE ROSET

  €2,150.00
  Kirjutuslaud TANIS. Pähkel / BLACK FENIX Laminaat.

 • TOGO / LIGNE ROSET

  Special Price €13,200.00

  Regular Price: €16,500.00

  Nurgadiivani komplekt TOGO, nahk Diva ELMOSOFT 13064.

 • TOGO lounge settee / LIGNE ROSET

  €2,995.00
  Michel Ducaroy kujundatud Togo on Ligne Roset klassika. Märgilise tähtsusega kollektsioon, mis juba 40 aastat mugavust defineerinud. Kombineeride erineva jäikusega polüestervahte ja vooderdatud katteid on saavutatud meeldejäävalt ajatu ergonoomilisuse ning disaini sulam. Lounge iste, kangas Jungle Aqua (51%VISCOSE 25%POLYAMID 24%COTTON)

 • ULTIME / LIGNE ROSET

  €4,750.00
  Philippe Nigro disainitud voodi on kutsuvalt pehme joonega. Alusraami muutumine elegantselt tõusva joonega peatsiosaks loob kõrgemale kerkimise mulje. Ultimes on suursuguselt ühendatud ülim mugavus ja kerge funktsionaalsus. Iga magamine on kui pilvel hõljumine.

List Grid

Set Descending Direction

12 Item(s)